Pogrzeby na Mokotowie i Ochocie w czasach pandemii Koronawirusa

W tych trudnych czasach pomimo faktu, że nawet zlokalizowana na Mokotowie słynna dzielnica biurowa znana z oddanych do utraty zdrowia pracowników korporacyjnych – zwana Mordorem zatrzymała się z powodu pandemii koronawirusa – my jednak działamy.

Mieszkańcy Mokotowa i Ochoty zachowują się w sytuacji zagrożenia niezwykle odpowiedzialnie i nie wychodzą z domów. Ulice naszych Warszawskich dzielnic są wręcz puste, a lokale i restauracje pozamykane. Informujemy, że w tych trudnych dla wszystkich Warszawiaków czasach, my pracujemy i pomagamy rodzinom w wypełnieniu ostatniej posługi wobec bliskich. Obecnie pogrzeby odbywają się maksymalnie z udziałem 5 osób z rodziny. Pomijane jest nabożeństwo w kaplicy z sugestią odłożenia mszy w kościele na lepsze i bezpieczniejsze dla rodziny czasy. Ponieważ mieszkańcom Mokotowa i Ochoty w czasie pandemii może przydać się nasza posługa informujemy, że wprowadziliśmy w naszym domu pogrzebowym wszelkie niezbędne procedury bezpieczeństwa. Przed wizytą w firmie prosimy o kontakt telefoniczny, aby zapewnić Państwo komfort samotnego przebywania w biurze i zdezynfekować pomieszczenie.

Mogą stanąć wszystkie firmy na Mokotowie i Ochocie, ale zakład pogrzebowy nadal działa, i pomaga organizując pogrzeby w tych trudnych warunkach.