Dla każdego śmierć jest ogromnym zaskoczeniem i traumatycznym przeżyciem podczas, którego przeżywa się ogromny ból i pustkę. W takiej chwili rodzina staje przed ciężkim zadaniem, jakim jest wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego. Profesjonalny zakład pogrzebowy powinien odznaczać się empatią i wyrozumiałością.

            Dom pogrzebowy Memorial jest przykładem profesjonalnego zakładu pogrzebowego z Targówka, który jest rekomendowany jako godny zaufania przez Klientów oraz portale funeralne. Usługi pogrzebowe Memorial świadczone są w Warszawie, w dzielnicy Targówek na osiedlu brudno przy ul. Św. Wincentego 84.

Firma pogrzebowa z Targówka od ponad 30 lat funkcjonuje w branży funeralnej i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Kompetentni pracownicy już od pierwszego kontaktu do ostatniego pożegnania służą pomocą oraz obdarzają rodzinę zmarłego wsparciem i zrozumieniem.

 Mimo, iż zakład pogrzebowy Memorial prowadzi swoją działalność głownie dla mieszkańców dzielnic takich jak: Targówek, Bródno, Praga Północ i Południe, Wawer, Rembertów oraz Warszawa Śródmieście to jest w całodobowej gotowości do świadczenia swoich usług, nie tylko w wyżej wymienionych dzielnicach, ale również na terenie całej Warszawy i okolicy.

Usługi pogrzebowe Targówek

Usługi pogrzebowe Targówek

Dom pogrzebowy Memorial świadczy swoje usługi w bardzo przystępnych cenach, zachowując przy tym najwyższą jakość i szacunek do klienta. Zakład pogrzebowy Memorial Targówek świadczy przy tym najlepszą opiekę nad klientem oraz najwyższy poziom wykonywanych usług.

W zakres usług pogrzebowych realizowanych przez firmę Memorial Targówek wchodzą:

– sprzedaż akcesoriów pogrzebowych

– oprawa florystyczna pogrzebu

– nekrologi i klepsydry oraz darmowe nekrologi multimedialne: e-nekrologi

– kaplica pożegnalna

– oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej

– stypy / konsolacje

– pogrzeby wyznaniowe,

– pogrzeby świeckie z Mistrzem Ceremonii Pogrzebowej

– kremacje

– ekshumacje

– formalności pogrzebowe

– pogrzeby kredytowane w oparci o zasiłek pogrzebowy

– transport zmarłych

– biuro mobilne

E-Nekrologi Targówek

Na szczególną uwagę zasługują e- Nekrologii jest to innowacyjny sposób upamiętniania osoby zmarłej. Dzięki temu sposobowi możliwe jest przekazywanie informacji dotyczących szczegółów pogrzebu.

Również biuro mobilne jest ogromnym udogodnieniem dla Klientów, jeśli Klient nie ma możliwości dojazdu do zakładu pogrzebowego to istnieje możliwość dojazdu pod wskazane miejsce przez rodzinę zmarłego.

Kolejnym atutem witryny są swobodnie przedstawione informacje na temat „codzienności” w branży funeralnej.

Zakłady pogrzebowe Memorial z Warszawy

W celu zapoznania się z ofertą zakładu pogrzebowego Memorial, zapraszam serdecznie na stronę internetową firmy Memorial: https://pogrzebymemorial.pl/.

Dom pogrzebowy Memorial Targówek – ul. Św. Wincentego 84, Warszawa 04-0734

Telefon: (22) 678 60 30

Zakład pogrzebowy Memorial Grochów – ul. Grenadierów 36, Warszawa 04-073

Telefon: (22) 870 68 80

Zakład pogrzebowy Memorial Praga Południe – ul. Kobielska 10, Warszawa 04-359

Telefon: (22) 879 73 111

Zakład Pogrzebowy Warszawa Śródmieście – ul. Wilcza 16, Warszawa 00-532

Telefon: 601 216 212 https://pogrzebymemorial.pl/warszawa-srodmiescie/