Zakład Pogrzebowy Ursynów jest firmą, która na stałe wpisała się w krajobraz funeralny Warszawy. Na bazie swojego doświadczenia zbudowała wizerunek domu pogrzebowego odznaczającego się profesjonalizmem i współczuciem względem rodzin w żałobie w najtrudniejszych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby. Misją tego Domu Pogrzebowego jest zapewnienie kompleksowych usług pogrzebowych na najwyższym poziomie, aby umożliwić mieszkańcom nie tylko Ursynowa, ale także innych dzielnic Stolicy – w tym Mokotowa – godne pożegnanie ich bliskich.

Siedziba firmy Usługi Pogrzebowe Ursynów znajduje się przy Alei KEN 53 lok. U6, ale z usług tego zakładu pogrzebowego korzystają także chętnie osoby zamieszkujące Mokotów, a także Służew. Przyczynia się do tego renoma zakładu oraz empatia i wysoka kultura osobista jego pracowników, a także bogata oferta, którą on proponuje.

Firma Pogrzebowa Ursynów – kompleksowe usługi pogrzebowe na Mokotowie

Opierając swoje działania na najlepszych tradycjach funeralnych, firma Usługi Pogrzebowe Ursynów oferuje szeroki wachlarz usług pogrzebowych, które obejmują wszystkie aspekty ceremonii żałobnej. Od wsparcia rodzin w formalnościach, związanych z dokumentami, po przygotowanie i transport ciała zmarłego oraz kompleksowe przygotowanie uroczystości pogrzebowej – zespół doświadczonych specjalistów z Zakładu Pogrzebowego Ursynów staje zawsze na wysokości zadania tak, aby ostatnie pożegnanie było naprawdę godne i piękne.

Indywidualne podejście do każdej rodziny jest priorytetem, a każdy detal ceremonii pogrzebowej jest starannie przemyślany i zrealizowany z należytym szacunkiem i godnością. Zespół Zakładu Pogrzebowego Ursynów jest dostępny przez całą dobę, gotowy służyć fachową pomocą i wsparciem, aby uczynić ten trudny czas jak łatwiejszym do przeżycia dla osób, które straciły bliską osobę.

zakład pogrzebowy na Mokotowie

Zakład Pogrzebowy Ursynów – wsparcie rodzin naszym priorytetem

Wśród pogrzebów, przygotowywanych w Zakładzie Pogrzebowym Ursynów (tutaj), są pogrzeby tradycyjne i kremacyjne, także o specjalnym ceremoniale (państwowym czy wojskowym). Firma posiada nowoczesne karawany, którymi wykonywane są przewozy zmarłych z różnych dzielnic Warszawy, w tym Mokotowa, a także z innych regionów Polski, a nawet z różnych części świata.

Usługi Pogrzebowe Ursynów to także oferta usług florystycznych, przygotowanie e-nekrologów oraz klepsydr. Realizowane są także usługi opieki nad grobami oraz kamieniarstwo.

Zakład Pogrzebowy Ursynów to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć fachową pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej, ale także sprawdzony i rzetelny towarzysz, którego obecność dodaje otuchy i łagodzi smutek w tych bolesnych momentach.

Biuro firmy Usługi Pogrzebowe Ursynów

ul. Al. KEN 53 lok. U 6, Warszawa

Telefony całodobowe:
600 399 199
22 499 20 01