W trudnych chwilach straty bliskiej osoby, człowiek potrzebuje prawdziwie profesjonalnego wsparcia, żeby móc zorganizować godne pożegnanie dla zmarłego. Mieszkańcy dzielnicy Wawer w Warszawie otrzymują każdego dnia pomoc empatycznego personelu domu pogrzebowego Jankowscy. Niezależnie od wyznania czy preferencji kulturowych, firma funeralna jest gotowa dostosować się do oczekiwań i zorganizować uroczystość pogrzebową, która odda hołd zmarłemu w najlepszy możliwy sposób. Personel jest odpowiednio wyszkolony i wykwalifikowany, aby z najwyższym profesjonalizmem kompleksowo przygotować ceremonię pożegnalną, dbając przy tym o najmniejszy detal.  

Mieszkańcy Wawra mogą liczyć na całodobową pomoc domu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Jankowscy przygotowany jest na każdą ewentualność, niezależnie od pory dnia czy nocy. Pod całodobowym numerem telefonu 22 773 19 31, przyjmują zlecenia na przewóz zmarłych na terenie Polski oraz międzynarodowo. Usługi transportu zwłok za granicę są wysoko profesjonalne, a pracownicy zostali wyspecjalizowani w międzynarodowym przewozie zmarłych. Mają nie tylko wiedzę, ale i doświadczenie, pozwalające sprostać wszelkim wymogom. W imieniu rodzin zajmują się wymaganą dokumentacją i dopełniają najpotrzebniejszych formalności. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego pomagają całodobowo mieszkańcom Wawra

Usługa mobilnego biura oferowana przez Dom pogrzebowy Jankowscy na terenie Wawra, jest innowacyjnym podejściem, które umożliwia dostarczenie kompleksowej obsługi pogrzebowej bez konieczności odwiedzania tradycyjnego biura. Pracownicy przyjeżdżają na spotkanie w domu klienta lub w innym dogodnym dla niego miejscu. Personel wówczas zbiera niezbędne informacje, przekazuje dokumenty, omawia szczegóły związane z organizacją ceremonii funeralnej oraz udziela emocjonalnego wsparcia. Usługa mobilnego biura ma na celu zapewnienie wygody i komfortu rodzinom w trudnym czasie żałoby. Dzięki temu mogą uniknąć konieczności wielokrotnego odwiedzania biura zakładu pogrzebowego i załatwiania formalności na odległość. 

Dom Pogrzebowy Jankowscy dla mieszkańców dzielnicy Wawer zapewnia całodobową pomoc pod numerami tel.: 22 773 19 31 / 22 783 42 47