Akcesoria pogrzebowe to niezbędne elementy konieczne do zorganizowania uroczystości pogrzebowej. W zakładzie pogrzebowym każda rodzina w żałobie może wybrać odpowiednie akcesoria.

Czym są akcesoria pogrzebowe?

Śmierć bliskiej nam osoby jest najczęściej nagłą i zarazem przygnębiającą sytuacją. W czasie przygotowań jej pogrzebu musimy niejednokrotnie podejmować szybkie decyzje dotyczące wyboru nie tylko firmy pogrzebowej, ale także miejsca pochówku zmarłego. Część decyzji dotyczy zawsze oprawy uroczystości, w tym rodzaju kwiatów, a także akcesoriów pogrzebowych takich jak trumny i urny odzież dla osoby zmarłej, obrazy pamiątkowe, wstęgi, kwiaty, wieńce oraz tabliczki imienne.

Wszystkie akcesoria, które oferowane są przez Zakład Pogrzebowy Warszawa Mokotów, są niezbędne w trakcie organizacji pogrzebu. Nie musisz niczego szukać oddzielnie. Firma ta oferujemy szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Doświadczony pracownik zakładu, w kontakcie z Państwem, pomoże w wyborze, przedstawi wszystkie opcje oraz dopełni wszelkich formalności.

Jakie akcesoria pogrzebowe oferuje zakład pogrzebowy?

Firma pogrzebowa ma możliwość zaprojektowania i wykonania tabliczek pogrzebowych wykonanych z aluminium. Wszelkie napisy i ornamenty nanoszone są techniką sublimacji za pomocą prasy termotransferowej. Wykorzystywany do tego celu specjalny tusz jest odporny na ścieranie i warunki atmosferyczne, a także zapewnia fotograficzną jakość wydruku.

Nieodzownym elementem każdej uroczystości pogrzebowej są także wiązanki i kwiaty. Składamy je jako symbol naszej pamięci i szacunku dla zmarłych. Korzystając z usług pogrzebowych w dzielnicy Mokotów, możesz mieć pewność, iż zamówione u nas bukiety lub wieńce, wykonane będą ze świeżych i najwyższej jakości odmian kwiatów.

Odzież i inne akcesoria potrzebne w czasie organizacji pogrzebu.

W zakładzie na Mokotowie zostanie również zapewniona odzież, która jest potrzebna do pochówku zmarłego. Personel dysponuje pełnym asortymentem ubrań damskich i męskich w stonowanej kolorystyce. Eleganckie garnitury, garsonki, spódnice i bluzki dopełnią ceremonię ostatniego pożegnania. Dostępne są także dodatki takie jak: buty, bielizna, krawaty lub ozdoby.

Napisy na szarfie pogrzebowej wykonywane są poprzez specjalną drukarką, która nadrukowuje na satynową wstęgę wybrane przez rodziną napisy pożegnania. Modnym zwyczajem jest w ostatnim czasie zamawianie pamiątek w postaci obrazka drukowanego z wizerunkiem świętej postaci. Na jego odwrocie zamieszczone są informacje z datą pogrzebu oraz numerem kwatery na cmentarzu. Będzie to dużym ułatwieniem odnalezienia grobu w późniejszym czasie.

Jeśli nie chcesz otwierać w czasie pogrzebu trumny ze zmarłym, dobrym pomysłem jest zamówienie jego zdjęcia w ramce. Umieszcza się je na ozdobnym stojaku, który jest stawiany przed trumną w trakcie obrzędów i mszy w kościele, a także pod namiotem, w trakcie pochówku na cmentarzu.