Kwiaciarnia Elusia jest firmą, która od 25 lat świadczy swoje usługi florystyczne.

Podczas tylu lat świadczenia usług kwiaciarnia Elusia zdobyła wielu klientów, przychylne opinie oraz wiele rekomendacji. Warszawska kwiaciarnia posiada bardzo indywidualne podejście do klienta i jest w stanie stworzyć spersonalizowaną ofertę dla najbardziej wymagającego klienta. Przez lata doświadczenia kwiaciarnia Elusia zyskała wiele klientów, którzy obdarzyli ją ogromnym zaufaniem. Kwiaciarnia realizuje wiele kompozycji kwiatowych nie ograniczając się do jednej specjalizacji. Ze względu na dogodną lokalizację, znajdującą się obok cmentarza w dzielnicy Bródno kwiaciarnia oferuje florystykę pogrzebową jak i również bukiety ślubne i okolicznościowe. Szeroki wybór oprawy florystycznej spowodowany jest profesjonalnymi pracownikami, którzy nieustannie dążą do rozwoju oraz wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz doskonałym doradztwem florystycznym.

wieńce pogrzebowe Warszawa

Kwiaciarnia posiada szeroką ofertę kwiatów ciętych, a w sezonie kwiatów rabatowych. Wszystkie realizacje wykonywane są sumiennie oraz z ogromną dbałością o detale, posiadając przy tym przystępne ceny oraz najwyższą jakość. Celem firmy jest dbanie o satysfakcję klienta z wykonanych usług oraz dążenie do tworzenia nieszablonowych kompozycji. Firma otwarta jest na wszelkie pytania ze strony klienta otrzymując przy tym wyczerpujące odpowiedzi na temat rodzaju kwiatów, ich pielęgnacji oraz ich trwałości.

Dane kontaktowe:

Zamówienia kwiatów przyjmowane są do godziny 20 telefoniczne i SMS-owo.

W celu zapoznania się ze zdjęciami przykładowych kompozycji florystycznych oraz z opiniami klientów, serdecznie zapraszam do zajrzenia na stronę internetową firmy florystycznej, klikając w zakładkę „galeria”- https://www.kwiatyelusia.pl/.

Ul. Świętego Wincentego 83

03-530 Warszawa

Telefon czynny od godziny 5 do 20–  +48 501 120 475

E- mail elusia702@o2.pl

Facebook: https://www.facebook.com/people/Kwiaciarnia-Elusia/100065678821506/